„Legion Samobójców”

Tajna agencja rządowa pod kierownictwem Amandy Waller tworzy drużynę „Legion Samobójców” składającą się z najgroźniejszych przestępców z całego świata, którzy mają wypełnić niebezpieczną misję w zamian za skrócenie wyroku. Początkowo wydaje im się, że zostali wybrani ponieważ mają szansę wygrać, a nie dlatego, że po prostu nikt ich nie będzie żałował.

Osobiście uważam film za świetny, mimo iż spotkałam się dość często z krytyką… Najbardziej podobała mi się postać Harley Quinn, która zagrała Margot Robbie. Na pewno większość osób, która oglądnęła ten film była oczarowana tą postacią, jak i samą grą aktorską M.Robbie. Wrażenie zrobił na mnie również Will Smith (Deadshot).

Polecam film wszystkim tym, co go jeszcze nie widzieli.

2509.7 cbadb93afb294d5f0c9baac25f4e.1000Wz7ktkpTURBXy9iOWU2Njk2ZWMyOGEyYjAxYzkxMTMwMjUxNzUxZjhkZi5qcGeSlQMAzLLNBfrNA1yTBc0DIM0Bwg SS-01754r_bc4fbbbbd4

18 thoughts on “„Legion Samobójców”

  1. Czekałam na ten film bardzo długo :)) Od roku Jared Leto wrzuca na swój profil FB zdjęcia z planu, w stylizacji Jokera. Głównie ze względu na jego postać chciałabym zobaczyć ten film. Swoją droga jestem ciekawa co sądzisz właśnie o jego postaci?
    cecibloom.pl

    1. Moim zdaniem w filmie jest zdecydowanie za mało Jokera, przez to ciężko cokolwiek stwierdzić na temat tej postaci.

  2. Na pewno udam się do kina na ten film, bardzo lubię wszelkie twórczość właśnie DC Comics czy podobnego Marvela. Również nasłuchałam się niezbyt pochlebnych opinii o tej produkcji, ale nie raz przekonałam się, że kierowanie się tylko nimi jest zgubne 🙂 Tylko mnie utwierdziłaś w tym przekonaniu.

  3. Sama zamierzam się wybrać do kina, aby go obejrzeć. Miło, że piszesz recenzje, przynajmniej ludzie wiedzą na co się piszą. Pozdrawiam 🙂

    gloryhaul.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *